null
nullnull

Kontakt

064 15 66 582

065 44 66 480

064 15 66 582

064 15 66 582

office@banjainn.com

Kneza Miloša 36, Vrnjačka Banja

Hotel Princ

Crna Gora - Budva

4.0

null

Hotel

null

Sopstveni prevoz

null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null

Informacije

Crna Gora
Budva

Ukupno noćenja

Ukupno dana

Cenovnik
Opis smeštaja
Uslovi plaćanja
Hotel PRINC **** / Budva
RANI BUKING - 10% popusta za rezervacije i celokupne uplate do 30.04.2024.(popust uključenu cenu)
SPECIJALNA PONUDA - 10% popusta za boravak od 10+ noćenja
(posebni popusti se ne mogu kombinovati )
cena po osobi i danu u €
SmeštajUslugaMax
broj osoba
01.01.
30.04.
01.05.
31.05.
01.06.
30.06.
01.07.
31.08.
01.09
30.09.
01.10.
31.10.
01.11.
31.12.
Broj noćenja1111111
Standard sobaND2+031354254423531
Cena po sobi/apartmanu
Comfort porodična sobaND4+0107124149189149124107
Apartman sa jednom sobomND4+09511914818514811995
Porodični apartmanND5+0114147171199171147114
Comfort porodična apartmanND4+0123154192218192154123
Studio apartmanND5+09011213917313911290
Deluxe SuiteND3+0100123154192154123100
Doplata za polupansion
(večera)
odrasli15151515151515
deca10101010101010
PopustiDečiji krevetac - GRATIS
DoplateBoravišna taksa i osiguranje nisu uračunati u cenu i iznosi za odrasle 1,5 eura dnevno po osobi, od 12 do 18 godina 1,00 euro dnevno, od 2 do 12 godina 0.50 eura dnevno (plaćanje u agenciji).
NapomenaStandard soba – 20m2 sa pogledom na grad ili delimični PM; Comfort porodična soba - 33m² francuski ležaj i dva singl ležaja; Apartman sa jednom sobom - 40 m² francuski ležaj i sofa na razvlačenje; Porodični apartam - 47 m² francuski ležaj,dva singl ležaja i pomoćni ležaj; Comfort porodična apartman - 53 m² francuski ležaj i dva singla ležaja;
Studio apartman - 50 m² dva singl ležaja, sofa i pomoćni ležaj; Deluxe Suite - 57 m² francuski ležaj i sofa.
PRIJAVA /ODJAVA:Vreme za prijavu 14h/Vreme odjave 11h

LEGENDA: NA – najam; App – apartman; Studio: Jedna prostorija koju čine: čajna kuhinja opremljena osnovnim posuđem i naznačeni broj ležaja; ND – noćenje sa doručkom;
PP – polupansion (doručak i večera); PA – pun pansion (doručak, ručak i večera); ALL – Allinclusive (sveuključeno: doručak, ručak, večera i piće čiji izbor varira u zavisnosti od izbora hotela); BO - (doručak, ručak, večera, lekarski pregled prilikom dolaska i odlaska, lekarske kontrole, 3 terapije dnevno iz programa kardioloske ili fizikalne rehabilitacije: 1 grupnu + 2 individualne); PM – pogled more; BPM – bocni pogled more; PP – pogled park; PB – pogled brdo; PV – pogledvrt; APP 02 - dvokrevetniapartmanzadveosobe.